Визначте формулу органічної речовини , що містить 85, 71% карбону , 14,29 % гідрогену. Відносна

густина речовини за повітрям 2,897 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дунаев Данил.

Дано




W(C)=85.71% = 0.8571

W(H)=14.29% = 0.1429

D(H2)=42

————————————————

CxHy-?

M(H2)= 2g/mol

M(CxHy)=D(H2)*M(H2)=42*2g/mol=84

m(CxHy)=n(CxHy)* M(CxHy) 1 mol*84

m(C)=m(CxHy)*W(C) / 100% =84*
85.71% / 100% =72g

m(H)= m(CxHy) * W(H) / 100% =84*
14.29% /100% 12g

n(C) = m(C) /M(C) = 12g/mol

n(C) =72 / 12 = 6 mol

n(H) = m(H) / M(H) , M(H) =g/mol

n(C) : n(H) = 6 : 12

C6H12

Ответ : C6H12