СРОЧНО!!!!! Яку масу картоплі з масовою часткою крохмалю 18% потрібно переробити для одержання

450 кг глюкози?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимов Виталя.

Ответ:

2250кг

Объяснение:

m((C6H10)5)n)=0.18*x=0.18x

M((C6H10O5)n)=162n г/моль

M(C6H12O6)=180 г/моль

(C6H10O5)n+nH2O=nC6H12O6

Складаємо пропорцію:

0.18x/162n=450/180n;  0.18x=162n*450/180n;  0.18x=405

x=2250

Маса картоплі дорівнює 2250кг.