Складіть рівняння реакції згідно з перетвореннями: Al - Al2O3 - AlCl3 - Al (OH)3


Ответы на вопрос

Отвечает Шатравка Леша.

Ответ:

1)4Al + 3O2 =2 Al2O3

2) Al2O3 + 6HCl = 2AlCI3 + 3H2O

3) AlCl3 + 3NaOH = Al(OH)3 +3 NaCl

Объяснение: