Розрахуйте кількість речовини хлориду натрію (NaCI) масою 146,25 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Богомазов Тимофей.

Ответ:

2,5 моль

Объяснение:

n=m/M=146,25/58,5=2,5 моль