Допоможіть скоріше умоляю.Даю 100 балов. Знайдіть формулу органічної речовини, що складається з

Карбону (40 % від маси), Гідрогену (6,66 %) та Оксигену. Запишіть формулу та назвіть цю речовину. Де її можна придбати?

Ответы на вопрос

Отвечает Рябухина Евгения.

Відповідь:

Дано:  w(C)=40%, w(H)=6.66%

I.  Нехай у нас буде 100 грам невідомої органічної речовини. Отже, у нас буде m(C)=40 g , m(H)=6.66 g

w(O)=m(O)=100-40-6.66=53,34 g

II.  Складемо співвідношення речовин, як n(C):n(H):n(O)

Тобто \frac{m(C)}{Ar(C)} : \frac{m(H)}{Ar(H)} : \frac{m(O)}{Ar(O)}

\frac{40}{12} : \frac{6.66}{1} : \frac{53,34}{16}

3.33 : 6.66 : 3.33

Беремо найменше число за одиницю.

1 : 6.66/3.33 : 1

1 : 2: 1

III. Запишемо формули // Виконаємо обчислення :

Отже найпростіша формула речовини є CH₂O

Ця формула існує, тому вона є істинною. Має назву формальдегід, який можна придбати в аптеці або ж у відділлі косметики, бо формальдегід, хоч і токсичний, але у малій концетрації прискорює регенерацію

*Поставте найкраще, будь ласка :)