Написати рівняння хімічних реакцій що відбуваються в разі таких перетворень Ca=CaO=CaCl2

P=P2O5=H3PO4

Ответы на вопрос

Отвечает Устюжанина Полька.

Объяснение:

1) 2Ca+O2=2CaO

CaO+2HCl=CaCl2+H2O

2) 4P+5O2=2P2O5

P2O5+3H2O=2H3PO4