Перетворіть схеми на рівняння реакцій та встановіть відповідність суми коефіцієнтів відповідним

рівнянням 1.N2+ O2 = NO 2.F2+ H2O = HF+ O2 3.P + O2=P2O5 4.Hg + O2 = HgO A. 9; Б.11; B.5; Г.3; Д.4А) 1д, 2а, 3б, 4вБ) 1А, 2Д, 3Б, 4ВВ) 1Д, 2Г, 3Б, 4АГ) 1А, 2В, 3Г, 4ДСРОЧНО ПОЖАЙЛУСТА ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!Даю 20 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Саша.

Ответ: A

N2+ O2 = 2NO сумма коэффициентов 4

2F2+ 2H2O = 4HF+ O2 сумма коэффициентов 9

4P + 5O2=2P2O5 сумма коэффициентов 11

2Hg + O2 = 2HgO сумма коэффициентов 5