2) До 200 г розчину з масовою часткою солі 8% додали 40 мл води. Обчислити масову частку солі в

утвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Шиян Макс.

Ответ:

6,66%

Объяснение:

(8*200)/100=16 г( сіль)

200-16= 184 г (води)

184+40=224 г (води)

224+16=240 г (розчин)

(16/240)*100=6,66 %