15 17. Скільки грамів солі і води потрібно взяти, щоб приготувати 180грозчину з масовою часткою

солі 20%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Даша.

Ответ:

m(H2O) =144

m(солі)

Объяснение:

m(розч) = 180

W = 20% = 0,2

W = m(солі) \ m(розч)

m(солі) = W * m(розч)

0,2 * 180 = 36

180 - 36 = 144 ( m(H2O))