Обчисліть об’єм газу (н.у.), який утвориться внаслідок взаємодії натрій карбонату масою 21,6 г з

етановою кислотою, взятою в надлишку

Ответы на вопрос

Отвечает Кораблёв Евгений.

Ответ:

21.6. x

na2co3+ch3cooh=ch3coona+h2co3

60г/м. 22.4л

х=(21.6×22.4)÷60=8.064