Обчисліть об'єм CO2 (н.у.),що виділиться при взаємодії 53г натрій карбонату з хлоридною кислотою.


Ответы на вопрос

Отвечает Сычёв Никита.

Na2CO3+2HCl---->2NaCl+H2O+CO2

n(Na2CO3)=53/106=0,5 моль

n(Na2CO3)=n(CO2)

V(CO2)=22,4*0,5=11,2 л