Яка маса води утворюється при взаємодії 112г калій гідроксиду із сульфатною кислотою ?


Ответы на вопрос

Отвечает Метров Иван.

Ответ:

M(KOH)=112

2KOH+H2SO4=K2SO4+2H2O

n(KOH)=n(H2O)

n(KOH)=m(KOH)/M(KOH)=112/56=2 моль

n(H2O)=2моль

m(H2O)=M(H2O)*n(H2O)=18*2=36 г