Запишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити ланцюжок перетворень:

Al2O3=Al(NO3)3=Al(OH)3=Al2O3

Ответы на вопрос

Отвечает Мамчиц Илона.

Al2O3+6HNO3=2Al(NO3)3+3H2O

Al(NO3)3+3NaOH=Al(OH)3+3NaNO3

2Al(OH)3=Al2O3+3H2O