Для спалювання простої речовини використали 6,72 літрів кисню. При цьому утворилося 20,4 грамів

оксиду, в якому елемент простої речовини проявляє валентність |||. Визначте елемент, який входить до складу простої речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Сабурова Елизавета.

Ответ:

Al

Объяснение:

4X+3O2=2X2O3

Количество O2:

6,72л/22,4л/моль=0,3 моль

Количество X2O3:

0,3*2/3=0,2 моль

Молярная масса X2O3:

20,4г/0,2моль=102 г/моль

Относительная атомная масса элемента Х:

(102-3*16)/2=27

Это алюминий Al