Із мідної руди масою 8 т одержали технічний метал масою 325 кг (масо-ва частка міді 98,46%).

Визначте масову частку халькозину Cu2S в руді, якщо інших купрумвмісних компонентів у ній немає.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федоренкова Даша.

Ответ:

Объяснение:

325 кг - 98,46%

х кг     - 100%

x  = 330,0833 кг

m(Cu2S) = 8000 - 330,0833 = 7 669,9167 кг

w(Cu2S) = 7 669,9167/8000 = 95,87%