Визначити масу хлоридної кислоти яка міститься у 200 г розчину з масовою часткою 20% . допоможіть

будь-ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Нургалиева Лиана.

Ответ:

Объяснение:

200 г = 100%

х г = 20%

х= 200*20% : 100%

х= 40 г

Отвечает Мирошник Алексей.

200----100%

x---------20%

x=(20×200)÷100=40

x=40гр соли

200-40=160 гр воды

Ответ:40гр соли