Напишітьт рівняння реакцій, з допомогою яких модна здійснити ланцюжок перетворень, розставте

коефіцієнти, укажіть назви продуктів реакцій: Mg→MgO→MgSO4→Mg(NO3)2→Mg(OH)2, MgO→Mg3(PO4)2

Ответы на вопрос

Отвечает Рахимова Раиса.

Відповідь:

Пояснення:

1) 2Mg+O2=2MgO

2) MgO+H2SO4=MgSO4+H2O

3) MgSO4+Ba(NO3)2=Mg(NO3)2+BaSO4

4) Mg(NO3)2+Zn(OH)2=Mg(OH)2+Zn(NO3)2 (сумнівне, якщо чесно)

5) Mg(OH)2=MgO+H2O

6) 3MgO+2H3PO4=Mg3(PO4)2+3H2O