До порошку магнію масою 15 г долили хлоридну кислоту, що містить НCI кількістю речовини 1 моль.

Обчисліть об'єм (н. у.) водню, що виділився під час реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Isabaev Alym.

Ответ:

Объяснение:

15 г                  

Mg + 2HCl = MgCl2 + H2

24 г/моль

n(Mg) = m/M = 15/24 = 0,625 моль - недостаток

n(HCl) = 1 моль

V(H2) = n*Vm = 0,625*22,4 = 14 л