Яка маса сульфуру міститься в 196 г H2SO4?


Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Никита.

Ответ:

64 г

Объяснение:

Рахуємо кількість речовини сульфатної кислоти

n(H₂SO₄) = m(H₂SO₄) / M(H₂SO₄) = 196 / 98 = 2 моль

Кількість речовини Сульфуру така ж

Рахуємо масу Сульфуру

m(S) = n(S) * M(S) = 2 * 32 = 64 г

Отвечает Сницер Семён.

196-------------x=64гр

H2SO4

98---------------32