2.Допишіть хімічні рівняння, розставте індекси і коефіцієнти. (1 бал) 1 CH4 + O2= 2 H2S+ O2= 3

NH3+ O2=

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алина.

Ответ:

CH4+2O2=CO2+2H2O

2H2S+3O2=2H2O+2SO2

4NH3+3O2=2N2+6H2O

Объяснение:

Отвечает Ворона Наталья.

1)CH4+2O2=CO2+2H2O

2)2H2S+3O2=2SO2+2H2O

3)4NH3+3O2=2N2+6H2O