Яка концентрація іонів Н+ та ОН- в розчині, якщо ph його дорівнює а) 3.0 б)5.5 в)9.2


Ответы на вопрос

Отвечает Чура Ігор.

Ответ:

Объяснение:

pH + pOH = 14

а) рОН = 14-3=11

-lg[OH-] = 11

[OH-] = 10^(-11) моль/л

б) рОН = 14-5,5=8,5

в) рОН = 8,5

-lg[OH-] = 8,5

[OH-] = 3,2 * 10^(-9) моль/л

в) рОН = 14-9,2=4,8

-lg[OH-] = 4,8

[OH-] = 1,6^(-5) моль/л