Обчисліть об'єм вихідних речовин, необхідних для одержання 18,2 г HCl (хлороводню) з водню та

хлору.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Олег.

Ответ:

дано

m(HCL) = 18.2 g

-------------------

V(H2) - ?

V(CL2) - ?

H2+CL2-->2HCL

M(HCL) == 36.5 g/mol

n(HCL) = m/M = 18.2 / 36.5 = 0.5 mol

n(H2) = n(CL2) = 2n(HCL)

n(H2) = 0.5 / 2 = 0.25 mol

n(CL2) = 0.25 mol

V(H2) = n*Vm = 0.25 * 22.4 = 5.6 L

V(CL2) = 5.6 L

ответ 5.6 л , 5.6 л

Объяснение: