ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! НУЖНО СРОЧНО!!! СПАСИБО!!! Визначте масу бромід-йонів, які потрапляють в

організм людини при вживанні 30мл мікстури, 100мл якої містять 4г еквімолярної суміші натрій броміду та калій броміду.

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Артур.

Ответ:

M (NaBr)=103 г/моль

М( KBr) =119 г/моль

Нехай кількість однієї зі сполук Х

103х -119х=4

v (Br)= 0,018 моль

v Заг ( Br) = 0,036*80г/моль=2,88г

в 100 мл -2,88г

в 30 мл- х г

х= 0,864 г