При взаємодії 240 мл води з 60 г кухонної солі утворився розчин. Яка масова частка розчиненої

речовини? Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Черулёва Юля.

Ответ:

240мл=240г

m(розчину)=240+60=300г

w=60*100/300=20%

Объяснение: тут все понятно