Обчисліть масові частки всіх елементів та співідношенями мас елементів у речовині AI2 (SiO3)3.


Ответы на вопрос

Отвечает Шастина Амина.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Al2(SiO3)3) =27*2 + 28*3 + 16*9 =282

W(Al) = Ar(Al) *n / Mr(Al2(SiO3)3)  *100% = 27*2 / 282  *100% =19%

W(Si) = Ar(Si) *n / Mr(Al2(SiO3)3)  *100% = 28*3 / 282  *100% = 30%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Al2(SiO3)3) *100% = 16*9 / 282  *100% =51%