Видносна молекулярна маса ёё обчислення за химичною формулою Mr(Na2O) = Mr(Al2(So4)3 = Mr(NaNo3)

= Mr(Ba(Oh)2 =

Ответы на вопрос

Отвечает Матішинець Анастасія.

Ответ:

Мr(Na20)=23+2*16=55

Mr(AI2(so4)3=27*2(32+16*4):3=53

Mr(Nano3)=23+14+16*3=84

Mr(Ba(oh)2=137+(16+1):2=77