сполука складається із атомів нітрогену і п'ять атомів оксигену . Запишіть формулу сполуки.

розрахуйте відносну молекулярну масу та масову частку Оксигену​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анна.

Ответ:

N2O5

Mr(N2O5)=108

W(O)=74,07%

Объяснение:

Mr(N2O5)= 14×2+16×5=28+80=108

W(O)= 16×5 ÷ 108 = 0,7407 или 74,07%