Обчисліть масу магній сульфату в розчині 120 г з масовою часткою солі 0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Базарова Ирина.

Ответ:

24 грамм

Объяснение:

m(р-ра) = 120 г

w(р-ра) = 0.2

m(соли) = m × w = 120 × 0.2 = 24 грамм

Ответ: 24 грамм