Запиши рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: Cu - CuCl2 - Cu(OH)2

- CuSO4 - CuSO4 * 5H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Рожкова Лена.

Объяснение:

Cu + 2AgCl = CuCl2 + 2Ag;

CuCl2 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2NaCl;

Cu(OH)2 + H2SO4 = CuSO4 + 2H2O;

CuSO4 + 5H2O (t) = CuSO4 * 5H2O