До нітратної кислоти масою 6,3 гр долили розчин, що містить кальцій гідроксид. Обчислити масу

утвореної солі

Ответы на вопрос

Отвечает Чуринова Элеонора.

Ответ:

дано

m(HNO3) = 6.3 g

+KOH

---------------

m(KNO3) - ?

HNO3+KOH-->KNO3+H2O

M(HNO3) =63 g/mol

n(HNO3) = m/M = 6.3 / 63 =0.1 mol

n(HNO3) = n(KNO3) = 0.1 mol

M(KNO3) =101 g/mol

m(KNO3) = n*M = 0.1 / 101 = 10.1 g

ответ 10.1 гр

Объяснение: