Чому буде допівнювати концентрація розчину одержанної при розчині 314грамів цукру у 918 грамів води​


Ответы на вопрос

Отвечает Панфилов Вова.

Ответ:

дано

m(сах) = 314 g

m(H2O) = 918 g

---------------------

W(сах) = m(сах) / ( m(сах)+m(H2O)) *100% = 314 / (314+918) *100% = 25.5%

ответ 25.5%

Объяснение: