Обчисліть кількість речовини і масу аноміаку об'ємом 156,8л (н.у).


Ответы на вопрос

Отвечает Хисамова Юля.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(NH3) = 156,8 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(NH3)

n(NH3) = V(NH3) / Vm = 156,8 / 22,4 =7 моль