15 балов!!!Напишіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити такі перетворення

1)Na→Na2O2→Na2O→NaOH→NaCl. 2)NaNo3→NaHSO4→Na2SO4→NaCl→Na​

Ответы на вопрос

Отвечает Галушкина Лиля.

Ответ:

Объяснение:

2Na + O2 = Na2O2

Na2O2 + Na = 2Na2O

Na2O + H2O = 2NaOH

NaOH + HCl = NaCl + H2O

NaNO3 + H2SO4 = NaHSO4 + HNO3

NaHSO4 + NaOH = Na2SO4 + H2O

Na2SO4 + BaCl2 = BaSO4 + 2NaCl

2NaCl ->2 Na + Cl2