Вивести молекулярну формулу вуглеводню якщо він містить 85,71% Карбону та 14,29% Гідрогену і має

таку ж відносну масу, як азот N2

Ответы на вопрос

Отвечает Титушина Настя.

CxHy - ?

W(Cx) = 85.71 %

W(Hy) = 14.29 %

Mr(N2) = 14*2 = 28

Mr(Cx) = 28 * 0.8571 = 23.99 = 24

Mr(Hy) = 28 - 24 = 4

X:Y = 24/12 : 4/1 = 2:4

C2H4 - этилен