допоможіть пліз . Вивидіть формули сполуки , якщо масова частка карбону дорівнює 85.7% карбону а

гідрогену 14,3% . Відносна густена дорівню 1,25% грам на літр​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнеева Екатерина.

Ответ:

C2H4

Объяснение:

Mr=ро*Vм=1/25*22.4=28

85.7/12 : 14.3/1=7.14 : 14.3=1 : 2

CH2 - первинна формула, але оскільки молярна маса речовини 28, а первинної 14, потрібно подвоїти

C2H4