Обчисліть масу розчину солі NaCl з масовою часткою 17%, який містить 120 г солі


Ответы на вопрос

Отвечает Жихарева Кира.

Ответ:

706 г

Объяснение:

w(NaCl)=\frac{m(NaCl)}{m(p.)} *100\%

m(p.)=\frac{m(NaCl)}{w(NaCl)}*100=\frac{120*100}{17}  =706 g