Яку масу натрій карбонату можна добути якщо на натрій гідроксид подіяти CO2 об'ємом 67,2 л?​


Ответы на вопрос

Отвечает Маркова Анастасия.

2NaOH + CO2 =                              Na2CO3 + H2O

               67,2 л                              ? g = 106 * 3 = 318

               1 моль = 22,4 л                23 * 2 + 12 + 16*3 = 106 г\моль

               M(r) = 12 + 16 * 2= 48        

               144        

Ответ: m(Na2CO3) = 318 грамм