Запишіть молекулярне повне та скорочене іонно-молеклярне рівнняння реакції між речовинами MnCl2+NaOH


Ответы на вопрос

Отвечает Паскевич Кристина.

Ответ:

Объяснение:

MnCl2 + 2NaOH = Mn(OH)2↓ + 2NaCl

Mn(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Mn(OH)2↓ + 2Na(+) + 2Cl(-)

Mn(2+) + 2OH(-) = Mn(OH)2↓