Яку масу натрій гідроксиду і який об'єм води необхідні для приготування 300 мл 20%-ого розчину

(p=1,23г/мл)?

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Андрей.

V(р-ну) = 300 ml

W(NaOH) = 20%

P(р-ну) = 1.23 g / ml

m(NaOH) - ?

m(H2O) - ?

m(р-ну) = 300 * 1.23 = 369 g

m(NaOH) = 0.2 * 369 = 73.8 g

m(H2O) = 369 - 73.8 = 295.2  g