Обчислити молекулярні маси та масові частки хімічних елементів у cполуках СиSO4, СaCO3


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Стася.

Ответ:

Объяснение:

Mr(CuSO4) = 64 + 32 + 16*4 =160

W(Cu) = Ar(Cu) *n / Mr(CuSO4)  *100% = 64*1 / 160  *100% =40%

W(S) = Ar(S) *n / Mr(CuSO4)  *100% = 32*1 / 160  *100% = 20%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(CuSO4)  *100% = 16*4 / 160  *100% =40%

Mr(CaCO3) = 40 + 12 + 16*3 = 100

W(Ca) = Ar(Ca) *n / Mr(CaCO3)  *100% = 40*1 / 100* 100% = 40%

W(C) = Ar(C) *n / Mr(CaCO3)  *100% = 12*1 / 100 *100% = 12%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(CaCO3)  *100% = 16*3 / 100 *100% = 48