ІV. Розв’яжіть задачі: Обчислити молекулярні маси та масові частки хімічних елементів у cполуках

Аl(NO3)3, Fe(OH)3.

Ответы на вопрос

Отвечает Бокаева Александра.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Al(NO3)3) = 27 + 14*3 + 16*9 =213

W(Al) = Ar(Al) *n / Mr(Al(NO3)3  *100% = 27*1 / 213  *100% =13%

W(N) = Ar(N) *n / Mr(Al(NO3)3  *100% = 14*3 / 213  *100% =20%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Al(NO3)3  *100% = 16*9 / 213  *100% =67%

Mr(Fe(OH)3) = 56 + 16*3 + 1*3 =107

W(Fe) = Ar(Fe) *n / Mr(Fe(OH)3  *100% = 56*1 / 107  *100% =52%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Fe(OH)3  *100% = 16*3 / 107  *100% =45%

W(H) = Ar(H) *n / Mr(Fe(OH)3  *100% = 1*3 / 107  *100% =3%