Обчисліть масову частку H в формулі сполуки NH4OH​


Ответы на вопрос

Отвечает Лопатина Оля.

14.29%

Объяснение:

ω(H)= \frac{n×Ar(H)}{Mr(NH_{4}OH)}   \times 100\%=  \frac{5 \times 1}{35} \times 100\%  =  14.29\%