Який нуклід Натрію містить таке саме число нейтронів, що й нуклід 24Mg?


Ответы на вопрос

Отвечает Vrzheshch Olga.

Ответ:Число нейтронів у нукліді  24Мg обчислимо як різницю між масовим числом і числом протонів (показує порядковий номер елемента) N=24-12=12.Нуклід  23Na містить однакове число нейтронів. Обчислення аналогічне: N=23-11=12.