Обчисліть кількість речовини цукру С12 Н22О11 масою 171 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Руснак Діана.

Відповідь:

n=m/M

M=12*12+22+16*11=144+22+176=342

n=171/342=0.5 моль

Пояснення: