Обчислити об'єм речовини газу, що утвориться при дії на залізо розчину сульфатної кислоти з масою

20 г з мосовою часткою H2SO4 10%​

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Кирилл.

Fe+H2SO4=FeSO4+H2

m(H2SO4)=20*0,1=2г

V(H2)=2*22,4/98=~0,46л