Обчисліть і вкажіть кількість речовини алюміній оксиду Al2O3, якщо його маса дорівнює 2,04г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Сергей.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(Al2O3) = 2,04 г

М(Al2O3) = 102 г/моль

Найти

n(Al2O3)

n(Al2O3) = m / M = 2,04 г / 102 г/моль = 0,02 моль