Обчислити масову частку калій гідроксиду в його кристалогідраті KOH-2Н.О. (26)​


Ответы на вопрос

Отвечает Новак Катя.

Відповідь:

M(KOH*2H2O) =(39+16+1)+2*(2*1+16)=92

W(KOH)=M(KOH)/M(KOH*2H2O)=56/92=0,61 або 61%