Ін Складіть йонні рівняння у таких реакціях І1. Хлоридна кислота й натрій гідроксид2. Калій

хлорид і аргентум(1) нітрат се3. Ферум (ІІ) хлорид і натрій гідроксид4. Натрій сульфіт і нітратна кислота5. Барій йодид і Ферум (ІІ) сульфат​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипинець Маринка.

Ответ:

Объяснение:

HCl + NaOH = NaCl + H2O

H(+) + Cl(-) + Na(+) + OH(-) = Na(+)+ Cl(-) + H2O

H(+) + OH(-) = H2O

KCl + AgNO3 = AgCl↓ + KNO3

K(+) + Cl(-) + Ag(+) + NO3(-) = AgCl↓ + K(+) + NO3(-)

Ag(+) + Cl(-) = AgCl↓

FeCl2 + 2NaOH = Fe(OH)2↓ + 2NaCl

Fe(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Fe(OH)2↓ + 2Na(+) + 2Cl(-)

Fe(2+) + 2OH(-) = Fe(OH)2↓

Na2SO3 + 2HNO3 = 2NaNO3 + SO2 ↑+ H2O

2Na(+) + SO3(2-) + 2H(+) + 2NO3(-) = 2Na(+) + 2NO3(-) + SO2↑ + H2O

SO3(2-) + 2H(+) = SO2↑ + H2O

BaI2 + FeSO4 = BaSO4↓ + FeI2

Ba(2+) + 2I(-) + Fe(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓ + Fe(2+) + 2I(-)

Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓