Для приготування 120 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 25% треба взяти калій

карбонату: а)3 б)30 в)300 г)3000 з розв'язанням задачі​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Иван.

Ответ:

б)

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 120 г

W(в-ва) = 25%

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 25% * 120 г / 100% = 30 г