Яку масу літію та води необхідно взяти для приготування розчину масою 240г з масовою часткою

розчинної речовини 10%?

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Даня.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) =240 г

W(в-ва) =10%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

Решение

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 10* 240 / 100 = 24 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 240 - 24 = 216 г